Tesisat Sorunları İçin Kalteyi Tercih Edin

Tesisatın Sağlam Ve İşlevsel Olması Konforunuzu Sağlar. Evinizdeki ıslak mekanların, yaşam alanlarının konforlu olabilmesi için sıhhi tesisat düzeninin çalışması gerekir. Kullanım ve içme suyunun hijyen, sağlıklı bir şekilde bize ulaşabilmesi buna bağlıdır. Aynı şekilde kullanılmış suların da kanalizasyon sistemine tahliyesi giderlerin açık olmasına bağlıdır. Ankara tesisat problemlerinizde arıza bakım, kontrol ve tesisat montaj işlerinizde sürekli yanınızdayız.

Petek Temizliği Yaptırmadan Kışa Girmeyin

Tesisat bakım, onarım ve her türlü tamiratı yaptırmak için en uygun dönemler yaz dönemleridir. Peteklerde tortu, kireç tabakası oluştuğunda sıcak suyun iletimi zorlaşır; dolayısıyla bulunulan mekanın aynı oranda ısıtılması için daha fazla yakıt harcanması ve dolayısıyla da daha yüksek maliyetlere katlanılması gerekir. Peteklerin içinde dolaşan su kireçli olduğu için, zamanla dipte tortu birikmesi normaldir. Dipte tortu olduğu zaman da, peteklerin altında kalan kısımlar da ısıtmaz; soğuk kalır. Ankara petek temizleme hizmeti veren firmamız peteklerinizin temizlenmesi işlemini makine ve kimyasallar ile gerçekleştirir.

Tıkanık Açma İşlemi Öncesinde Tıkanık Olan Yer Nokta Tespiti İle Belirlenir

Son teknoloji kameralı aletlerle tesisatta tıkanık olan yer kolaylıkla belirlenebilir. Tuvaletlere atılan izmarit, poşet, peçete gibi maddeler tuvaletlerin giderlerinin tıkanmasına neden olur.Yağlar lavaboya döküldüğünde, boru çeperlerine yapışarak boru çapını daraltır; zamanla da giderler işlevselliğini kaybeder. Ankara Tıkanık Açma problemlerinde sorunlarınızın kolayca çözümü için yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir