Royal Kuluçka ve Organik Tavuk Yetiştiriciliği Ürünleri

Organik bir iş kurmak isteyen herkesin aklına ilk gelen sektörlerin başında tavukçuluk gelir. Organik tavuk çiftliği, bir sıkıntı yaşanmadığı durumda  genel olarak çok karlı bir yatırım olmaktadır. Yeşilliklerde dolaşarak beslenen bir tavuk çiftliği hem doğa dostu hem insan dostu olarak nitelendirilir. Nasıl olmasın doğal kuluçka, doğal beslenme ve yetişme…

Ancak bu sektör de günümüzde seri üretim amaçlı seri alet ve ekipmanlara geçmiştir. Hatta tavuk kuluçka yöntemi bile seri üretim ile kuluçka makinası üzerinden yapılmakta.

Sektörde bu alanda hizmet veren birçok firma mevcut. Ve bu alana yönelik ekipman üreten, malzeme sağlayan firmalar da. Bahsettiğimiz seri üretim olayında eski sistem malzemeler kullanışlı olmayacağı için yeni tür ve kullanışlı ürünler gerekmekte.

Tabi malzeme denildiğinde akla ilk olarak tavuk yemliği ve suluk gibi ürünler gelir ancak bunun yanında birçok ekipman üretilmekte. Kümes, kuluçka makinası, ve diğer kanatlı hayvanlara yönelik malzemeler. Royal kuluçka malzemeleri ile bu ve bunun gibi her türlü kuluçka ve kümes ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir