Poliüretan Tasarımlar

Poliüretan modellerimiz ile birçok bütçeye ve birbirinden farklı dekoratif yapıya hizmet etmeye devam etmekteyiz. Özellikle ev, villa, otel ve çeşitli yapılarımız için uygun olarak üretilen politüretan modellerimiz  ile hayalinizdeki yapıya artık çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Dış cephe modelleri konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte tüm müşterilerimizin isteğine uygun dekor seçeneklerimiz bulunmaktadır.


Poliüretan dekorasyon konusunda birbirinden farklı ürünlere sahip durumdayız ve isteğinize özel olarak da tasarım imkanı sağlamaktayız. Özellikle web sitemizden de görebileceğiniz poliüretan dekorasyon modellerimizle çok daha farklı ve estetik bir yapıya sahip olabilirsiniz.


Birbirinden özel şekilde tasarlanmış yüzlerce farklı ürünü kolayca seçip bize iletebilirsiniz. Özellikle söve modelleri başta olmak üzere bahçelerinizin şık ve Avrupai bir görünüme sahip olması için üretimler yapmaktayız. Bizimle sürekli iletişimde kalabileceğiniz gibi, piyasaya oranla çok daha uygun fiyatlardan tamamen kaliteli hizmet alabilirsiniz.


Tüm dekoratif yapılarınız için poliüretan kiriş modellerimizi de kullanabilir, hem modern hem de klasik ev tasarımlarınız için satın alabilirsiniz. Özellikle kiriş modelleri genelde evler için ekstra estetik dekor katmakla birlikte Dekorix bünyesinde yapılan yüzlerce farklı ürün imalatı seçeneğiyle modern bir yapıya sahip olmanız artık çok daha kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir