Poliüretan Söve Fiyatı, Modelleri ve Güvenilirliği

Maddi olanakların artmasıyla, hayatın kolaylaşıp daha lüks ve konforlu bir yaşam sürme isteğinin de etkisiyle içinde yaşadığımız yerleri estetiksel bir güzelliğe dönüştürme isteği artmaktadır.

Özel günlerde, partilerde, kutlamalarda ve ufak törenlerde sevdiklerimizi ağırladığımız evlerimizin göze hitap etmesini öncelemeye başladık.

Evimizin dış cephesinde ve iç cephesinde dış uyaranlara karşı bizi koruyan, ısı alışverişini yalıtabilen, sesi izole eden; tüm doğa olaylarına karşın (kar, yağmur, dolu) kendini ve cepheyi koruyabilen, kolay temizlenebilen poliüretan söve tam da ihtiyacımız olan şey haline gelmiştir. Https://poliuretanmodelleri.com web adresini ziyaret ederek ilgili ürünler ve uygulamaları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ham maddeyi satın alacağımız firmada önemlidir. Bir süre sonra dış etkilere karşı aşınıp, kısa sürede aşınacak, masrafa sebep olacak ürünlere sahip olmak istemeyiz. Özellikle poliüretan kartonpiyer gibi  dayanıklı sadece bu da değil sağlıklı ve nem dengesine sahip bu ürünü herhangi bir yerden onay almamış ve sertifikasiz ismi duyulmayan yerlerden satın almakta sağlığımıza zarar verebilir.

Denizlik, pencere kenarı, yeni kat silmesi, saçak silmesi ve parapet gibi çeşitleri olanpoliüretansövelerin çeşitleri vardır. Altın kaplama, gümüş tonlar, eşsiz saray görünümü veren tasarımları ile en şık duvar çıtası ile yarışır o Yeninolojiye göre 3D dediğiniz üç boyutlu modern ve şık dış cephe tasarımları da yapılmaktadır.

Poliüretan söve model isimleri:

Kapı pencere söve uygulaması süsleme

Pencere söve taç süsleme

Kat silmesi cephe kaplama

Cephe söve kaplaması sert köpük

Kat silmesi dama modüler

Kartonpiyer söve gizli ışık modeli

Gizli ışık modeli duvar ve tavan dekorasyonu

İstenen ölçüde zevke ve orana göre ölçü ile yaptırılabilen poliüretan sövelerin fiyatı de üzerindeki süslemelere, modeline, rengine göre fiyatları değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir