Paykasa ile Hızlı Alışveriş

Paykasa altyapısı tamamen güvenliği ve gizliliği vaad eden bir sistemde bulunmaktadır. Paykasaların en büyük özelliği tek kullanımlık kartlardan oluşuyor olmalarıdır. Ücretsiz şekilde sizin adınıza paykasa aldığınızda bir sanal kart tanımlanır ve aynı kredi kartı gibi 16 haneli olarak kullanabilrsiniz. İstediğiniz siteden alışveriş yapabileceğiniz bu kartlarda sonradan dolandırma veya çalınma gibi bir durum söz konusu değildir. İçinde kalan paranızı tamamen bitirmediyseniz de geri iade talebinde rahatlıkla bulunabiliyorsunuz.


Özellikle bu yönüyle paykasa, diğer bütün sanal kart teknolojilerinin önüne geçmiş durumda diyebiliriz. Paykasa hesabınızda fazla para kaldığı durumlarda bizimle çok rahat bir şekilde iletişime geçerek paykasa bozdurma gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa bozdurma fiyatları sabit euro kurundan faydalanılarak hesaplanır ve hiçbir ekstra ücret ile kesinti olmadan banka hesabınıza aktarımı sağlanır. Bu işlemi yapabilmek için Paykasa hesabınızı Cash Paykasa firmamızdan açmış olmanız yeterlidir.


Bunun yanı sıra paykasa satın alma işlemleri için paykasa al özelliğini kullanarak, her bütçeye uyabilecek şekilde paketlerden birisini seçebilir ve istediğiniz kadar bakiyenin sahibi olabilirsiniz. Özellikle sanal dünyada yapacağınız tüm alışverişlerde gizlilik ve güvenliğin ön planda olması için paykasa teknolojisini kullanmanızı şiddetle önermekteyiz.

Siz de hemen paykasa teknolojisinden yararlanmak için bizimle whatsapp veya skype hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir