Oyun Dünyasında Steam

Steam online olan ve popileritesini seneler içinde arttıran ve bunu devam ettirerek steam oyun haberleri ilk sıralarda gözümüze çarpan ve pekçok oyun severinde oyun satın alırken tercih ettiği bir oyun merkezi olmuştur.

Eskiden oyun ihtiyacımızı oyun cd’leri ile karşılarken artık internetin yaygınlığının da artmasıyla beraber sanal oyunlara yöneliş artmıştır. Steam oyunlarını düşününce de pekçoğunu paralı gördükçe hayal kırıklığına uğrarken ara ara steam’in yaptığı kampanyalarda da görüyoruz ki pek çok steam oyunu ücretsiz hale gelmiştir.

Steam üzerinden yayımlanan paralı oyunlar kadar ücretsiz steam oyunları sayısını da az bulamayız.

Dönem dönem oluşan kampanyaları özellikle teknoloji haberleri yapan sitelerden takip ederek her güncellemeden ve her ücretsiz oyundan haberdar olabilirsiniz.

Marvel Hereos 2015

The Hunter

APB Roleaded

Newer Winter

Warface

Loadout

Track Mania Nations Forever

Dead Island:Epidemic

Robocraft

Warframe

Dota 2

Dragon’s Sin

Frontler Runner

İsimlerinden bahsettiğimiz ve oyuncular için heyecanlı ve sürükleyici gelen steam oyunlarından en fazla sevilen oyun Track Mania Nations Forever hakkında biraz bilgi verelim.

Öncelikle oyunun efektleri, renkleri, mekan hareketliliği göz doldurucu. 15 yılı aşan bir seri oyun ve kendi içinde sadece “ Track Mania Nations Forever” serisi steamde ücretsiz olarak yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir