Menemen’in En Çok Okunan Gazetesi; Menemen Haber!

Menemen’in n çok okunan internet gazetesi olma niteliğine sahip olan Menemen Haber, İzmir ve özellikle Menemen halkını en doğru bilgilerden ve en yeni gelişmelerden haberdar olması amacıyla faaliyetlerini yürüten bir gazetedir. Bu amaç doğrultusunda bünyesinde onlarca ekip arkadaşına yer veren Menemen Haber, genel yayın yönetmeninden muhabirlerine, hukuk danışmanlarından reklam sorumlularına, editörlerden köşe yazarlarına varana kadar pek çok kişi ile beraber çalışmaktadır.

Yalnızca kendi ekibiyle değil, Menemen ve İzmir halkı ile de çalışmalar yürüten Menemen Gazetesi, oluşturmuş olduğu Whatsapp ihbar hattı ile kent halkına da görevler vermektedir. En dikkat çekici ve haber niteliği taşıyan olayları görüntüleyen ya da videoya alan İzmirliler, bu içerikleri Menemen Gazetesinde göndererek, gazete bünyesindeki görevini yerine getirebilmektedir.

Bu internet gazetesinin kategorilerinden bahsetmek gerekirse; sağlık, siyaset, kültür ve sanat, gündem, eğitim ve belediye gibi kategorilerde, İzmir halkının edinmesi gereken her türlü bilgiye erişim sağlayabilmek mümkündür. Bunun ile beraber yalnızca İzmir ile alakalı değil, ülke gündemi ile alakalı içeriklere de yer verilen bu gazetede, “Gazete Manşetleri” adı altında bir köşe de bulunmaktadır.

Başta Menemen olmak üzere Çiğli, Karşıyaka, Foça, Aliağa ve İzmir geneli ile alakalı her türlü gelişmeden haberdar olmak, Menemen haberleri takip etmek, hatta gazete bünyesinde görev edinmek isteyenlerin menemenhaber.com.tr adresini ziyaret etmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir