Kıl Tekniği Kaş Nedir? Neden Uygulanır?

Güzelliğine önem veren her kadın için kaş görünüm oldukça önemlidir. Kaşlar insanın yüzündeki ifadeyi ortaya koyarken, daha etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen kadınlar çeşitli kaş uygulamaları yaptırmaktadır. Kıl tekniği kaş da bu uygulamalardan biridir.

Kıl Tekniği Kaş Nedir?

Microblading kaş tasarım, Mciroblading 3D Kaş gibi çeşitli isimlerle de nitelendirilen Kıl Tekniği Kaş, dökülen ya da seyrek bir yapıya sahip olan kaşları daha dolgun ve yoğun göstermek için uygulanan bir yöntemdir. Bu işlemde, kaşların doğal görünümüne zarar vermeden ten, saç ve kaş rengine uygun bir tonda ince kıl çizgileri oluşturulmaktadır.

Kıl Tekniği Kaş Neden Uygulanır?

Günümüzde İstanbul kaş tasarım merkezleri ya da ülkenin her bir köşesindeki güzellik merkezlerinde uygulanan bu işlem, daha güzel ve dolgun bir kaş yapısı oluşturabilmek amacıyla uygulanmaktadır. Kadınların kendini daha iyi hissetmesini sağlayan bu uygulama, yaklaşık olarak 3 yıl kadar kalıcılığını sağlamaktadır.

PhiBrows Funda Barlık da bu alanda hizmet veren kaş tasarım merkezlerinden biri olurken, doğal ve canlı bir kaş görünümü isteyenlerin iletişime geçmesi yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir