Hayata Farklı Bir Pencereden Bakmak İçin Doğru Yerdesiniz

2017 yılında Beylikdüzü’nde hizmetlerine başlamış olan Yüksel Psikolojik Danışmanlık Merkezi, İstanbul’daki Beylikdüzü psikolog ihtiyaçlarına kesintisiz çözümler üretmektedir. Merkezimizde iletişim becerilerinin geliştirilmesi, eğitim ve kariyer planlanması, stresle ve öfkeyle baş etme, cinsel sorunlar, aile sorunları gibi çok geniş alanlarda hizmetler verilmektedir. Yaşamınızı bugünden yarına etkileyecek ve daha nitelikli bir hale getirecek çözümler için merkezimize güvenebilirsiniz.

Toplumda birçok kişi yaşamının belirli dönemlerinde kaygı bozuklukları, depresyon, iletişim sorunları ve aile içi çatışmalar gibi sorunlar ile karşı karşıya gelebilirler. Bu durum eşinizle aranızda ciddi sorunlar meydana getiriyor ise çift terapisi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İlk etapta sorunlar sizlere çözümsüz olarak görünebilir. Ancak uzmanlarımızdan alacağınız destek ile sorunların aslında çok büyük olmadığını kendiniz fark edeceksiniz.

Günümüzde cinsel açıdan sorunlar çok sık yaşanmaktadır. Cinsellik denildiği zaman akıllara yalnızca cinsel birleşme gelmemelidir. Her iki kişinin arzusu ile yaşanacak cinsel yaşamdaki sorunlar için cinsel terapi veriyoruz. Bu terapi genelde bireysel olarak verilse de, bazı durumlarda çiftlere beraber danışmanlık yapılmaktadır. Bu sayede sorunlar çok daha kısa sürede çözümlenebilmektedir.

Merkezimizde çok çeşitli alanlarda psikolojik danışmanlık hizmetleri verilmektedir. İstediğiniz zaman iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşabilir, yaşadığınız sorunları yüzeysel olarak aktararak doğru tedavi yöntemlerini belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir