Diğer Yurtdışı Turlarımızı da Gördünüz Mü?

Avrupa Rüyası, turizm sektöründe çeşitli yurtdışı turları düzenleyen bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana 3 binin üzerinde katılımcısını onlarca farklı ülke ve yüzlerce farklı şehre götüren Avrupa Rüyası, Kuzey Işıklarından Şili’ye, Balkanlardan Doğu Avrupa’ya, Tayland’dan Adriyatik’e kadar uzanan pek çok farklı tura imza atmaktadır.

Avrupa Rüyası’nın en çok dikkat çeken turları arasında İskandinavya turu ile Britanya turudur. İskandinavya turu ile 12 günde 9 ülke ve 15 şehir gezdiren Avrupa Rüyası, Britanya turu ile de 10 günde 5 farklı ülke ve 15 şehir gezdirebilmektedir.

İşte Avrupa Rüyası’nın Diğer Turları…

Başta Rusya turu, diğer bir ismi ile Doğu Avrupa Turu olmak üzere daha onlarca farklı tur düzenleyen Avrupa Rüyası, her birinde katılımcılarına eşsiz ve unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Afrika turunda safarilere katılabilme şansı yakalayan katılımcılar, Adriyatik’te gemi yolculuğu, Viyana’da otantik sandallarla ulaşım imkanı elde edebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra Avrupa Rüyası ile Endülüs Rüyası, Balkan Rüyası, Tayland Kamboçya Vietnam, Peru Bolivya Şili, Japonya Güney Kore Turu, Küba Rüyası, Kuzey Işıkları ve bunun gibi daha pek çok farklı turlar da çıkabilmek mümkündür.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir