Beton Uygulamalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zemin beton uygulamalarında bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu noktada firmamız saha betonuuygulamalarında üniform temel ve taşıma kapasitelerinin uygunluğuna dikkat etmektedir. Bunun yanında beton kalitesini temele uygun bir şekilde hazırlamaktadır.

Bir diğer önemli husus ise yük taşıma kapasitesinin uygun olmasıdır. Yüzeylerin düzgün olması da kaliteli saha betonu Ankara uygulamalarında gereklidir. Derzlerde yük aktarımı, derz türü ve genişliği de dikkat edilmesi gereken hususlardır. Buna ek olarak işçilik kalitesi, plak altı işlemler, özel yüzey kaplamaları, bakım ve onarım da aynı şekilde özenle yapılmalıdır. Firmamız tüm bu hususlarda koordineli ve planlı bir şekilde hareket etmektedir. Yapı sahibinin talepleri, tasarımcı, müteahhitler, beton üreticisi, taşeron firmalar ve kalite kontrol ekipleri ile eş zamanlı çalışmalar yapmaktayız.

Şartnamelere tam olarak uyum sağlayan firmamız yenilikçi ürünler ve en iyi performans ilkeleri ile Ankara saha betonu uygulamalarına devam etmektedir. Her türlü endüstriyel tesisleriniz, otopark, depo ve bunun gibi alanlarınız için tek yapmanız gereken bizi tercih etmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir